Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár

STENT - DENT, s.r.o.

Miesto práce
Poliklinika, 1. Mája, Humenné, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 300 EUR/mesiac13 plat + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zubný lekár

Možnosť ubytovania a poskytnutia auta,
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Informácie o výberovom konaní

Najprv tel. kontakt: +421915945462...MUDr. Šteňko Milan
+421918873271 MDDr. Alžbeta Pipta-Šteňková
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár bez špecializacie

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

komunikácia, tímová práca, ostatné doladime.
Máme skúsenosti z praxe v zahraniči.

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v oblasti stomatológie a zubnej techniky, špičkové vybavenie, dentalná hygiena, tri zdravotné setričky

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4286947  Datum zveřejnění: 3.8.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac