Reagujte bez životopisu

Digital marketing strategist/management assistant

LECTURA GmbH Verlag + Marketing Service

Místo práce
Sochorova 38, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měsícZvýšení mzdy po zkušební době

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á se postará o tvorbu strategií reklamních kampaní a jejich následné vyhodnocování. Každodenní náplní Vaší práce bude komunikace s našimi partnery a zákazníky (převážně v angličtině), práce s interními systémy, programy z řady MS Office, Google Ads a Google Analytics. Dále se budete podílet na správě firemních webových stránek, implementaci změn a jejich průběžném vyhodnocování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodá práce v mezinárodní společnosti
- možnost růstu a rozvoje široké palety dovedností
- otevřené a přátelské pracovní prostředí
- notebook pro maximální pracovní flexibilitu
- home-office
- příspěvek na stravování
- 20 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme otevřeného člověka, který dokáže pracovat v týmu i na individuálních úkolech.
Z tvrdých dovedností požadujeme znalost angličtiny, ideálně i němčiny, či jiného cizího jazyka, znalost MS Office sady (MS Excel), Google Analytics a Google Ads. Očekáváme, že se vyznáte v marketingu a online marketingových nástrojích, a PPC reklamách. Bude fajn, budete-li se orientovat i v sociálních sítích, případně ovládat základy SEO.
Vážíme si loajálních lidí, kteří jsou ochotni zkoušet nové věci, a i ve svém volném čase individuálně pracovat na rozvoji svých schopností a dovedností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LECTURA GmbH Verlag + Marketing - Service (www.lectura.de) je německá společnost, která se již 40 let věnuje datovým službám v oblasti mobilních strojů. Společnost vyvíjí nové aplikace, postupy a podílí se na inovaci firemních databází.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4049832  Datum zveřejnění: 22.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc