Reagujte bez životopisu

Web programátor - PHP, SQL, Javascript

LECTURA GmbH Verlag + Marketing Service

Místo práce
Sochorova 38, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 500 Kč/hod.V závislosti na předchozích zkušenostech Možnost navýšení po zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni do IT týmu. Budete zodpovídat za tvorbu a správu webových aplikací a služeb, správu stávající struktury webu a aplikací, správu datových úložišť a psaní skriptů za účelem urychlení a usnadnění každodenních úkolů. Vaší prací bude i soustavné vylepšování uživatelského rozhraní a výkonu ve stávajících aplikacích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodá práce v mezinárodní společnosti
- možnost růstu a rozvoje široké palety dovedností
- otevřené a přátelské pracovní prostředí
- notebook pro maximální pracovní flexibilitu
- home-office
- příspěvek na stravování
- 20 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Linux - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme otevřeného člověka, který bude ovládat programovací jazyky PHP, JavaScript, dále SQL (MySql), GIT a Linux server administration. Výhodou bude, vyznáte-li se i v základech deployment managementu, a ovládáte ElasticSearch, Docker a GoogleCloud. Požadujeme také znalost angličtiny, ideálně i dalšího cizího jazyka. Oceníme, když budete ovládat time-management, a tak jako v týmu dokážete pracovat i na individuálních úkolech. Vážíme si loajálních lidí, kteří jsou ochotni zkoušet nové věci a i ve svém volném čase individuálně pracovat na rozvoji svých schopností a dovedností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LECTURA GmbH Verlag + Marketing - Service (www.lectura.de) je německá společnost, která se již 40 let věnuje datovým službám v oblasti mobilních strojů. Společnost vyvíjí nové aplikace, postupy a podílí se na inovaci firemních databází.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4049837  Datum zveřejnění: 22.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.