Back office assistant/Data analyst

LECTURA GmbH Verlag + Marketing Service

Místo práce
Sochorova 38, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč/měsícZvýšení mzdy po zkušební době

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mezinárodního týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á se nám postará o správu databáze (zejména technické údaje těžkých strojů). Náplní Vaší práce bude spolupráce s týmem datových analytiků a kontrola jejich výstupů, a soustavná aktualizace databáze. Vaší prací bude zadávání dat, tvorba podkladů ke klientským zakázkám a průzkum trhu a odvětví na internetu. Očekáváme, že se postaráte o ověření přesnosti a důvěryhodnosti dat, budete průběžně monitorovat stav databáze a zpracovávat reporty. Mimo to budete spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení (back office i front office), poskytovat podklady k zakázkám pro naše klienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodá práce v mezinárodní společnosti
- možnost růstu a rozvoje široké palety dovedností
- otevřené a přátelské pracovní prostředí
- notebook pro maximální pracovní flexibilitu
- home-office
- příspěvek na stravování
- 20 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme člověka, který zvládne stejně dobře pracovat v týmu i na individuálních úkolech, bude ovládat time-management. Daná práce bude vyžadovat pečlivost, schopnost řešit komplexní problémy - operativně přidělené úkoly Vás nevyvedou z míry. Budete pracovat hlavně v MS Excel - očekáváme, že zvládnete editaci tabulek i práci s velkým objemem dat. Ovládání statistických procedur je výhodou, nikoliv podmínkou. Bude skvělé, jste-li ochoten/ochotná zkoušet nové věci, a i ve svém volném čase a individuálně pracovat na rozvoji svých schopností a dovedností. Loajálních lidí si vážíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LECTURA GmbH Verlag + Marketing - Service (www.lectura.de) je německá společnost, která se již 40 let věnuje datovým službám v oblasti mobilních strojů. Společnost vyvíjí nové aplikace, postupy a podílí se na inovaci firemních databází.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4049842  Datum zveřejnění: 22.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc