Senior účetní - zahraniční stabilní firma - využití SAP

Stimul - personální poradenství

Místo práce
Trnava, Slovensko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro evropskou značku, hlavní pracoviště firmy na Slovensku, pro samostatnou pozici, které je ve spolupráci s dalšími pracovišti finančního útvaru v regionu střední Evropa, obsazujeme pozici:

SENIOR ÚČETNÍ - zahraniční stabilní firma - využití SAP

Bude komunikovat s finančním ředitelem pro region (Slovensko, ČR, Maďarsko, Rakousko). V účetních operacích je možná konzultace ke kolegům v totožných pozicích. Pozice má agendu složenou z několika klíčových částí:
- zastřešení účetních operací, určitá koordinace junior kolegyní
- zpracování závěrek za region, dopracování do společných přehledů za ekonomické útvary
- práce v projektu pro operace SAP - jste součástí dokončení implementace, navrhujete potřeby úprav pro zajišťované účetní operace
- převezmete současný systém účtování, orientace na účtování obchodních výsledků firmy
- občasné služební cesty (Morava) na setkání s kolegy účetních týmů z dalších zemí a konzultantů k SAP
Máme zájem o spolehlivou spolupráci a tu také nabízíme. Pozice může mít další odborný vývoj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci pro dlouhodobou spolupráci. Je možnost i pro zájemce, pokud chce jen dočasně pro projekt. Posilujeme tým, vzhledem k celkovému rozvoji značky a současně k posílení pracoviště v regionu. Využití zkušeností i prostor pro rozvoj. Firma má kvalitní systém benefitů a rozvojových programů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

zahraniční firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání - účetnictví, ekonomie apod.
- praxe v účtování, zájem postupně o práce v - závěrkách, přehledech, daních
- znalost slovenských účetních standardů
- zkušenost se zavedením účetního systému nebo - zkušenost v SAP
- znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve výhradní spolupráci pro našeho klienta obsazujeme pozici.
Jsme společnost poskytující komplexní služby v oblasti recruitmentu, personálního poradenství, vzdělávání a psychodiagnostiky již od roku 1990. Naší konkurenční výhodou je stabilita na trhu, dlouholetá zkušenost s českým pracovním trhem a profesionalita poskytovaných služeb.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3845066  Datum zveřejnění: 10.1.2020