Zákaznický průvodce StoneGallery.cz

STONE & BRICK GALLERY s.r.o.

Místo práce
Spojovací 24, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Srdce ti zaplesá, když vidíš útulný a oku lahodící domov?

Tak to si budeme rozumět!

Ve StoneGallery.cz řešíme prodej i kompletní realizaci dlažeb a obkladů na zahrady, terasy i do interiérů. Zákazníkům pomáháme dotahovat jejich bydlení k dokonalosti. A daří se nám. Do party proto hledáme posilu, která se hrdě chopí role zákaznického průvodce a naše klienty provede spletitým labyrintem materiálů, stylů a možností realizace.

Ponoř se do světa obkladů a dlažeb

Věříme, že dělat práci fakt kvalitně má smysl. Jsme rádi, že to zákazníci vidí a cení si toho. Pokud se k nám přidáš a ponoříš se do světa obkladů a dlažeb, zjistíš, jaké to je. Protože budeš pravou rukou zákazníků a jejich průvodcem, často budou budu chvály a vděky putovat přímo tobě.

Co tě čeká?

Proces zaškolení je v pohodě a vůbec nebolí! Všechno tě naučíme, stačí chtít. O obkladech a dlažbách přitom nemusíš vědět zhola nic, to už nech na nás. Budeš komunikovat s klienty, a tak bys měl být komunikativní, přátelský a empatický. Vítáme zájem o design, cit pro detail a estetické cítění. Budeš-li chtít, tak pojedeš i k zákazníkům, a tak se řidičák sk. B může hodit.

Nejsme korporát, ale malý tým nadšenců-specialistů. VŠE řešíme napřímo, VŽDY ti pomůžeme a společně se domluvíme. Jsme tým ošlehaný zkušenostmi, ale mladý duchem. V kolektivu plném dobré nálady a vtipu se budeš cítit dobře. S námi v čase porosteš ve zkušenostech i odpovědnosti. A s tím poroste i tvá odměna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme do startu?

Základ 30 tisíc čistého a pěkné bonusy podle dosažitelných metrik
Úvazek, který ti sedne – hlavní, poloviční, nebo flexibilní
Zaplatíme ti jakékoliv školení, které ti pomůže dělat práci špičkově
Možnost profesního růstu – když budeš chtít, vypracuješ se na šéfa prodejny nebo osobu odpovědnou za péči o nejvýznamnější zákazníky
Otevřený přístup – jsme otevřeni novým nápadům. Za ty dobré tě odměníme
Firemní vůz pro cesty ke klientům i osobní účely

…a spoustu benefitů k tomu:
Týden dovolené navíc
Kvalitní notebook a mobil s neomezenými daty
Proplácení sportovních aktivit nebo wellness
Příspěvek 5 tisíc na sportovní vybavení nebo oblečení
Příspěvek na nákup elektroniky
Proplacení dentální hygieny
Možnost využití firemního Wolt účtu (aktuálně zařizujeme)
Každý měsíc další nový benefit

Zaujali jsme tě? Dlouho nečekej a dej nám vědět. Rádi se s tebou potkáme a do naší super party tě s nadšením přijmeme. Nastoupit můžeš začátkem srpna. Jak říkáme, vše je na domluvě. Pošli nám svůj životopis na email [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme prodejce a realizátor obkladů a dlažeb s prodejnou v Praze a eshopem.
ID: 4367114  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc