Provozní údržbář - Praha

STRABAG Property and Facility Services a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme technika do mobilní údržby budov – práce na projektech v rámci Prahy dle požadavků zákazníka, min s vyhl. 50/78 § 6

Co bude vaším úkolem:
Kontrola a údržba systémů zařízení budov a objektů
Drobné elektrikářské a instalatérské práce, výměna žárovek apod.
Kontrola a údržba elektrozařízení, výměníků, TUV, vzduchotechniky, klimatizace a chlazení

Co od vás očekáváme:
Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
Manuální zručnost
Zkušenost s provozováním technologií budov
Zkušenost s údržbou zařízení objektů
Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., par. 6 (min)
ŘP sk. B - aktivní řidič – služební vozidlo, časté přejezdy
Spolehlivost, dochvilnost, časová flexibilita, příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnou bude:
Jistá a různorodá práce v mezinárodní společnosti
25 dní dovolené
Stravenkový paušál, Multisportkarta
Jistota zaměstnání u velké koncernové společnosti - TEAMS WORK

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STRABAG Property and Facility Services je předním evropským poskytovatelem služeb Facility Managementu, který zaměstnává na 14 250 zaměstnanců. Společnost působí téměř po celé Evropě a v rámci jednotlivých zemí se vždy pohybuje mezi nejúspěšnějšími subjekty na trhu. Společnosti skupiny STRABAG PFS neměří svůj úspěch v množství spravovaných metrů čtverečních. Důležitá je zejména spokojenost klienta. Výsadou STRABAG PFS je pečlivá starost o zákazníka, která je odměňována dlouhodobým partnerstvím a důvěrou prestižních evropských obchodních značek.
ID: 4240724  Datum zveřejnění: 18.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc