Stavební technik TZB (Brno) m/ž

STRABAG

Miesto práce
Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
35 000 Kč/mesiacod 35.000,- CZK. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky v závislosti od jeho znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hodnocení nabídek TZB dodavatelů z hlediska ceny a kvality a účast na jednáních tendrového týmu.
- Koordinovat práce a činnosti TZB dodavatelů na stavbě.
- Kontrolovat technologický postup a jejich soulad s plánem kvality a prováděnými pracemi dodavatelů a projektovou dokumentací.
- Kontrolovat práci TZB zhotovitelů a soulad s časovým harmonogramem.
- Kontrolovat dodržování pravidel BOZP, PO a ENVI.
- Účast na pravidelných poradách projektu a kontrolních dnech stavby.
- Dohled nad zkouškami a uvedením TZB zařízení do provozu, dohled nad proškolením konečného uživatele zařízení TZB.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti.
- Odpovídající platové ohodnocení.
- Možnost seberealizace a další profesní rozvoj.
- 5 týdnů dovolené.
- K dispozici služební telefon, PC a po zapracování služební automobil.
- Velmi výhodné mobilní tarify pro rodinné příslušníky.
- Cestovní náhrady jsou vyšší, než je stanoveno právním předpisem.
- Zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení nových pracovníků.
- Máme vlastní rekreační zařízení, které lze užívat za zvýhodněné ceny.
- Příspěvek na MultiSport kartu.
- Společné akce – teambuildingy i s pobytem v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ / VŠ vzdělání v oboru TZB, autorizace výhodou.
- Znalost Microsoft Office a Microsoft Project.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Několikaletá praxe výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3957330  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac