Kalkulant/-ka (Brno)

STRABAG

Miesto práce
Brno, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
35 000 EUR/mesiacod 35.000,- CZK. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť i vyššie mzdové podmienky v závislosti od jeho doterajších skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhotovení kalkulace, rozpočtu stavby pro konkrétní nabídku jak do veřejných soutěží, tak i pro soukromé investory.
- Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace.
- Vyhotovení výkazu výměr a správné zatřídění položek kalkulace pro konkrétní nabídku.
- Poptávání subdodavatelských společností, analýza a vyhodnocování cenových nabídek.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti.
- Motivující platové ohodnocení.
- Možnost seberealizace a další profesní rozvoj.
- Profesní školení a vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb.
- Jazykové vzdělávání.
- Týden dovolené navíc.
- Přátelský kolektiv.
- Firemní akce (teambuilding).
- Služební telefon, služební notebook.
- Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.
- Příspěvky na stravné (Sodexo karta).
- MultiSport Karta.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ, VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství.
- Zkušenosti s kalkulacemi v oboru pozemního stavitelství.
- Vhodné i pro zkušené přípraváře.
- Orientace ve výkresech a cenách stavebních prací.
- Velmi dobrá uživatelská práce na PC.
- ŘP sk. B.
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3957386  Datum zveřejnění: 26.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 EUR/mesiac