Automechanik osobních vozidel bmw

STRATOS AUTO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Klíčovem 978, 190 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:STRATOS AUTO, spol. s r.o., IČ 62028367
Pracoviště:STRATOS AUTO, spol. s r.o. - 002 ( Autosalon BMV Praha 9), Za Klíčovem č.p.978/1, Vysočany, 190 00 Praha 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-15
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONT.:Prvotní kontakt životopis zaslat na e-mail:[email protected]
Pracovat pro značku BMW je opravdovou výzvou, proto na sobě pracujeme a neustále rosteme. Příjmem do našeho mladého týmu kolegu, který s námi bude sdílet smysl pro preciznost a kvalitu pověstnou pro BMW. Máme nejmodernější přístroje a technologické postupy a jsme připraveni Vás zaškolit a vše naučit.
Co by měl náš nový kolega splňovat:Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik.
Praxe v oboru - zkušenosti s luxusními vozy výhodou. Samostatného, aktivního člověka s dobrým přístup k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy, nebo jim předchází.Pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů.Základní znalost AJ, pro čtení technické dokumentace.
ŘP sk. B.
Co od nás může nový kolega očekávat: Zázemí stabilní společnosti, která se stará se o své zaměstnance, prohlubuje jejich odbornost, a proto stále roste.Práce v mladém dynamickém kolektivu.Pravidelná odborná školení na nejnovější technologie a pracovní postupy dle BMW, vzdělání v oboru a osobní růst.Nejmodernější pracovní prostředí a technologie, které budete používat při práci.Motivační ohodnocení plnění cílů společnosti celého servisního týmu.
Firemní benefity - firemní akce, zkušební jízdy, teambuilding, stravenky, vše od BMW za zvýhodněné ceny, 13tý plat.
Zaměstnanecké výhody8:firemní akce, teambuilding, stravenky, vše od BMW za zvýhodněné ceny, 13tý plat.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11535740715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B