Učitel/ka - dějepis a základy společenských věd

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí (MPSV)

Místo práce
Lipí 1911, 193 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (2320)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí, IČ 14891247
Pracoviště:Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Lipí 1911/22, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt Michálková Dana, e-mail: [email protected]
Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů učitele SŠ dle zák.č. 563/2004 Sb, znalost práce na PC, morální bezúhonnost. Nabízíme: náročnou, ale zajímavou práci v trvale kladně hodnocené organizaci, přívětivé zázemí dynamicky se rozvíjející školy s moderním a kvalitním vybavením pracovišť. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích, možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na akcích a aktivitách školy v tuzemsku i zahraničí. PP na dobu určitou - cca 3 roky, po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
Výpis TR.

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11526660739

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně