Učitel elektrotechnických předmětů

Střední průmyslová škola Třebíč (MPSV)

Místo práce
Manž. Curieových 734, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborných předmětů (23201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední průmyslová škola Třebíč, IČ 66610702, http://www.spst.cz/cze/
Pracoviště:Manž. Curieových 734, Nové Dvory, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce SPŠT Manž. Curieových 734,Třebíč.
Po roce se PP prodlužuje na dobu neurčitou;
Plat je základní, po zkušební době osobní ohodnocení, příplatky za třídnictví atd.,
2x ročně odměny + mimoř.odměny, 8 týdnů dovolené+12dnů studijní volno(vedl.prázdniny)
- Učitel je přítomen ve škole v době výuky a na poradách, ostatní dobu do 40-ti hodin týdně si určuje sám.
Stravování ve vlastní jídelně(příspěvek FKSP), odměny 2x ročně,zaměstnanecký tarif pro volání (až 5 SIM karet pro volání zdarma a zvýhodněné volání), příspěvky z FKSP na rekreaci, zájezdy, sportovní vyžití atd.
Možnost ubytování ve vlastním domově mládeže.
Kontakt tel. PO-PÁ od 7,00 do 15,00 hod.- Ing. Hrbáčková, Mgr. Cahová - 568 832 104, 731 681 694, 731 681 693, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11551570727

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně