Prodejce/kyně jazykových a pracovních zahraničních pobytů

RegioJet a.s.

Místo práce
Pražská 31/19, Liberec, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

Vašim hlavním úklem bude péče o klienty, kteří chtějí odjet do zahraničí za prací nebo si zvýšit svou jazykovou úroveň. Budete sestavovat nabídky, připravovat dokumenty, které k prodeji zahraničních pobytů patří a nabízet doplňkové služby jako například cestovní pojištění. Budete zpracovávat objednávky klientů, kteří přijdou osobně, zavolají nebo napíší email.

Budete se také podílet na tom, aby o nás a našich pobytech v zahraničí, klienti věděli.

Pracovat budete od pondělí do pátku od 9 - 18 hod. na ulici Pražská v Liberci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

*zajímavou práci pod zavedenou a zákazníky uznávanou značkou
*možnost ovlivnit výši Vaší mzdy díky provizím
*slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)
*příspěvek na stravování (stravenky)
*benefity formou cafeterie (poukázky na léky, relaxaci, sportovní vyžití apod.)
*pracovní semináře i mimopracovní akce
*soutěže o věcné ceny
*pracoviště v centru Liberce
*nástup možný od října 2017

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme

*profesionální vystupování a orientaci na klienta
*schopnost aktivní komunikace v angličtině
*výborné komunikační a prodejní dovednosti
*proaktivitu a tah na branku
*ukončené SŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3193803  Datum zveřejnění: 21.9.2017