Pracovník/nice IT technické podpory

RegioJet a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 30.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojářský tým holdingu STUDENT AGENCY se neustále rozrůstá. V současné době posouvá naše špičkové produkty 5 produktových týmů, ve kterých pracuje 27 softwarových specialistů různých úrovní, znalostí a zkušeností. Vyvíjíme webové aplikace za použití moderních technologií, které běží v netriviálním hardwarovém prostředí a slouží tisícům uživatelů denně. Naši programátoři pracují v menších skupinách 3 až 10 lidí a úzce spolupracují s kolegy z produktových oddělení. Chcete se podílet na vývoji našich špičkových produktů? Nahlédněte do našeho IT oddělení. V současné chvíli hledáme nového kolegu na pozici:
Vaší náplní práce na této pozici bude:

- IT helpdesk pro celou skupinu STUDENT AGENCY
- HW a SW údržba počítačů a jiné IT techniky
- správa počítačů, VoIP telefonie, IP kamer a tiskáren
- administrace a správa vybraných IT systémů
- základní správa sítě a dalších síťových zařízení
- servis technologií v rámci území ČR (zejména Praha a Čechy) vč. výjezdů
- monitoring IT infrastruktury pomocí interních dohledových nastrojů
- držení nočních a víkendových pohotovostí pro případy výpadků či poruch
- řešení požadavků interních zákazníků přes ticketovací systém JIRA

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnanecké výhody (kafetérie, stravenky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta, který:
- ovládá správu OS Microsoft WINDOWS XP, 7, 10 – pokročilá úroveň
- zná problematiku datových sítí a práci se strukturovanou kabeláží
- má znalost protokolu TCP/IP
- má praktické zkušenosti s údržbou výpočetní techniky
- je mechanicky zručný, nebojí se práce v menších výškách (např. montáž kamer v rámci objektů)
- má dobré komunikační schopnosti
- je samostatný, zodpovědný a spolehlivý
- je flexibilní
- rád pracuje v týmu
- je odolný vůči stresu
- rád se učí novým věcem
- úspěšně ukončil SŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT

Vaší výhodou je:
- znalost OS Linux a miniPC Raspberry Pi
- zkušenosti s instalací a konfigurací síťových prvků
- znalost skriptování ve Windows

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3393601  Datum zveřejnění: 27.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 30.000 Kč