Hľadáte zaujímavú prácu na plný či skrátený úväzok alebo brigádu popri štúdiu? Láka vás dynamická práca v cestovnom ruchu? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám do tímu stevardov na žltých linkách.

Procestuj s námi Evropu! Staň se stevardem na mezinárodních linkách

STUDENT AGENCY k.s.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čemu se budeš v práci věnovat?

• Tvá cesta začne na vybraných autobusových trasách, kde budeš pečovat o pohodlí našich zákazníků – připravíš jim dobrou kávu, denní tisk a občerstvení dle jejich představ
• Zažiješ tady zajímavé situace, práce bude víc než pestrá, žádný stereotyp jako v kanceláři
• Čeká tě cesta plná dobrodružství do různých měst Evropy - Berlín, Budapešť, Vídeň a později možná i Paříž, Londýn nebo Split. Jestli tě baví cestování, tak tohle je něco pro tebe
• Dáme ti možnost kariérně vyrůst a není to jen fráze. Máme pro tebe speciální školení STEVARD ACADEMY, kde se budeš moct v relativně krátkém čase vypracovat z nováčka na SUPERSTEVARDA a být mentorem pro ostatní.

Možnost být stevardem je skvělá pro lidi, kteří rádi cestují a baví je pečovat o klienty - ať se jedná o klasický servis, ale i řešit různorodé situace, se kterými se v dopravě setkáš. Získáš zkušenosti, které se ti pak budou hodit jak v budoucí kariéře, stejně tak i soukromém životě. Největší radostí je vozit v autobuse spokojené cestující, kteří si váží to, co pro ně děláte. Je to prostě práce, kterou člověk dělá srdcem!

A odměna?

*Trasa PRAHA-BUDAPEŠŤ-PRAHA odměna 1800 Kč
*Trasa PRAHA-VÍDEŇ-PRAHA odměna 1500 Kč
*Trasa PRAHA-BERLÍN-PRAHA odměna 1100 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY roste závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet.

Rozjeďte to s námi a měňte cestování v zážitek!

Moje jméno je Vlaďka a taky jsem začínala v RegioJetu jako stevardka. Práce se dala dobře skloubit s mým studiem na škole a taky mě to velmi bavilo. Nyní jsem personalistkou a hledám další takové, pro které může být pozice odrazovým můstkem na kariérní cestě. Pojď si se mnou povykládat na pohovoru – mé kontakty nalezneš níže, tak se neváhej ozvat co nejdříve.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

Šikovné lidi, kteří milují cestování, mají zájem zlepšit se v komunikaci s lidmi, chtějí práci, co nejen vydělá penízky, ale je i životním stylem!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY?

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STUDENT AGENCY, k.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
http://www.studentagency.sk
ID: 3407678   Datum zveřejnění: 23.8.2018