Hľadáte zaujímavú prácu na plný či skrátený úväzok alebo brigádu popri štúdiu? Láka vás dynamická práca v cestovnom ruchu? V tom prípade neváhajte a pridajte sa k nám do tímu stevardov na žltých linkách.

Procestuj s námi Evropu! Staň se stevardem pro RegioJet

STUDENT AGENCY k.s.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18 000 - 25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čemu se budeš v práci věnovat?

• Tvá cesta začne na vybraných autobusových trasách, kde budeš pečovat o pohodlí našich zákazníků – připravíš jim dobrou kávu, denní tisk a občerstvení dle jejich představ
• Zažiješ tady zajímavé situace, práce bude víc než pestrá, žádný stereotyp jako v kanceláři
• Čeká tě cesta plná dobrodružství do různých měst Evropy - Berlín, Budapešť, Vídeň a později možná i Paříž, Londýn nebo Split. Jestli tě baví cestování, tak tohle je něco pro tebe
• Dáme ti možnost kariérně vyrůst a není to jen fráze. Máme pro tebe speciální školení STEVARD ACADEMY, kde se budeš moct v relativně krátkém čase vypracovat z nováčka na SUPERSTEVARDA a být mentorem pro ostatní.

Možnost být stevardem je skvělá pro lidi, kteří rádi cestují a baví je pečovat o klienty - ať se jedná o klasický servis, ale i řešit různorodé situace, se kterými se v dopravě setkáš. Získáš zkušenosti, které se ti pak budou hodit jak v budoucí kariéře, stejně tak i soukromém životě. Největší radostí je vozit v autobuse spokojené cestující, kteří si váží to, co pro ně děláte. Je to prostě práce, kterou člověk dělá srdcem!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY roste závratnou rychlostí, a proto hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady. Aktuálně posilujeme týmy stevardů, kteří s našimi zákazníky cestují po celé Evropě na palubách našich žlutých autobusů RegioJet.

Rozjeďte to s námi a měňte cestování v zážitek!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

Šikovné lidi, kteří milují cestování, mají zájem zlepšit se v komunikaci s lidmi, chtějí práci, co nejen vydělá penízky, ale je i životním stylem!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY?

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STUDENT AGENCY, k.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
http://www.studentagency.sk
ID: 3407678   Datum zveřejnění: 5.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18 000 - 25 000