Řidiči/řidičky na mezinárodní linky (náborový příspěvek 20 000 Kč)

RegioJet a.s.

Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici Vás čeká řízení našich žlutých autobusů na svěřených trasách a zodpovědnost za tento autobus i cestující, které budete převážet. Společně s kolegyní, nebo kolegou z řad našich stevardů budete tvořit tým, který má na starost bezproblémovou, bezpečnou a příjemnou jízdu pro sebe i naše klienty. Vaše výjezdní místo bude Praha, kam Vás můžeme našimi autobusy vozit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě různých benefitů Vám nabízíme:
*Náborový příspěvek 20 000 Kč
*Moderní flotilu autobusů Irizar i8 s luxusní výbavou, se stářím do 3 let
*Výhodné turnusy s kvalitním ubytováním v zahraničí a pravidelnou pracovní dobou
*Možnost vybrat si mezi plným úvazkem nebo brigádou
*A to nejdůležitější – budete cestovat se stevardem nebo stevardkou, kteří cestu nejen zpříjemní, ale i vyřeší řadu neobvyklých situací na cestách

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se už těšíme na Váš životopis, který nám zašlete pomocí tlačítka "Poslat společnosti životopis" ve spodní části této stránky pod informacemi o pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Naši řidiči říkají, že nejkrásnější pohled na svět je z paluby žlutého autobusu. Každý den s našimi klienty jezdí po všech koutech Česka, Slovenska i celé Evropy. Chcete také zjistit, jaké to je dívat se na svět z paluby našich Irizarů? Pak se přidejte do našeho týmu! Aktuálně hledáme řidiče na trasy Praha- Berlín, Praha-Budapešť, Praha-Vídeň.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

D

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
*řidičský průkaz sk. D, profesní průkaz, kartu řidiče
*praxi v autobusové dopravě nebo v MKD
*platnou zdravotní a profesní způsobilost
*trestní bezúhonnost
*flexibilitu a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3412738  Datum zveřejnění: 11.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc