STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY?

Koordinátor/ka jazykových a pracovních pobytů

STUDENT AGENCY k.s.

Místo práce
nám. Svobody, Brno-střed-Brno-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
základ 19 000,--

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost se studiem v zahraničí nebo s dlouhodobějším pobytem v zahraničí? Chtěl/a byste tuto svou zkušenost využít a předávat dalším zájemcům, toužícím po zahraniční zkušenosti? Pokud ano, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost. Do našeho týmu hledáme koordinátora pobytů v zahraničí, který se bude věnovat středoškolským studijním pobytům. Koordinátor se stará o svěřený okruh produktů, pečuje o klienta od momentu, kdy se přihlásí do programu, až po odjezd a k dispozici je klientovi i v době pobytu v zahraničí.
Budete také zodpovídat za informační materiály ke svěřenému produktu (katalogy, weby, manuály, apod.) a podílet se na aktivní propagaci produktu (přednášky, prezentace na veletrzích, apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• rozhodně ne nudnou práci v atraktivní oblasti cestovního ruchu
• zaměstnanecké benefity - u nás se můžete vzdělávat, využívat stravenky, sami si volíte, kde budete čerpat zaměstnanecké benefity (lékárny, fitcentra, relaxační centra, prodejny se sportovním zbožím), můžete mít i slevu na produkty společnosti
• vaše kancelář bude na atraktivním místě v Brně - přímo na náměstí Svobody
• pracovní doba od po - pá 9:00 - 18:00

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY? Zapojte se do výběrového řízení na pozici:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vstřícný parťák, který nenechá klienty ani kolegy na holičkách
• jedinec odolný vůči stresu, kterého nesloží krizové situace klientů
• flexibilní, ale současně organizovaný člověk, kterému vyhovuje kombinovat komunikaci s lidmi s administrativními činnostmi
• profesionál s komunikativní angličtinou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

STUDENT AGENCY je ryze česká společnost, která je synonymem moderního stylu cestování s důrazem na komfort, kvalitu a bezpečnost za výhodných cenových podmínek. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti? Chcete se podílet na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb STUDENT AGENCY?

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STUDENT AGENCY, k.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
http://www.studentagency.sk
ID: 3414346   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základ 19 000,--