Predajca/kyňa leteniek a cestovných služieb

RegioJet a.s.

Miesto práce
Mickiewiczova 2249/4, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
základ 675,-- eur + pohyblivá složka 125,-- eur, po zapracování až 900,-- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- predaj leteniek a cestovných služieb (cestovné poistenie, prenájom áut v zahraničí, ubytovanie a pod.) do celého sveta
- denná telefonická, osobná a online komunikácia so zákazníkmi v záujme zisťovania ich potrieb a predstáv o ceste
- profesionálny zákaznícky servis podľa filozofie našej spoločnosti
- práca s rezervačným systémom Galileo a s informačným systémom Helios
- pracovná doba Po-Pia od 9 – 18 hod.
- v případě zkušeného prodejce letenek je nástupní mzda vyšší dle dohody

Provize z predaja, sleva na firemné výrobky/služby, stravenky/príspevok na stravovanie, vzdělávací kurzy, školenie, kafetérie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

STUDENT AGENCY je najväčšou jazykovou cestovnou agentúrou v Slovenskej a Českej republike a najväčším predajcom leteniek. Je členom medzinárodných prestížnych organizácií IATA, IAPA, FIYTO, ALTO a GWEA a držiteľom ocenenia Najlepšia IATA agentúra roku 2006. Všetky naše služby chceme aj naďalej poskytovať na vysokej úrovni, v súčasnosti už na 14 pobočkách v Slovenskej a Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:

- máte vzťah k cestovnému ruchu
- máte prax, nadanie pre komunikáciu so zákazníkom
- máte motiváciu predávať a očakávate provízny systém odmeňovania
- máte minimálne SŠ vzdelanie
- máte komunikatívnu znalosť AJ na úrovni komunikácie so zákazníkmi
- můžete nastoupit 1.4.2019

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3588861  Datum zveřejnění: 28.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základ 675,-- eur + pohyblivá složka 125,-- eur, po zapracování až 900,-- eur