Можливість для людей з України

Front-End Developer pre Healthcare CMS Product

STUDIO 727, s.r.o.

Elektrárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce

Ako súčasť tímu Studio 727 budete čeliť vyzývajúcej práci a pridáte sa do tímu ktorý si váži zodpovedný prístup k práci a čeliť každodenným výzvam je preň motiváciou zdokonalovať sa. Váša práca v našej rastúcej inovatívnej spoločnosti bude motivovaná a podporovaná našou firemnou kultúrou – každý deň odviesť lepší výkon ako deň predtým. Studio 727 je spoločnosť ktorá si cení inovatívnosť a cieľavedomosť svojich zamestnancov a je ideálnym miestom pre rozvoj Vašich schopností.

O pozícií

Používanie markup jazykov ako HTML na tvorbu user-friendly webových stránok, udržiavanie vytvorených funkcionalít webových stránok a optimalizovanie aplikácie za účelom dosiahnutia maximálneho výkonu.

Do nášho týmu hľadáme skúseného Front-end developera. Budete zodpovedný za výstavbu klientskej časti našej webovej aplikácie v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb našich klientov. Vašou poprednou schopnosťou je pochopenie požiadaviek a potrieb klienta v rámci aplikácie spojené s funkčnou a prívetivou implentáciou v rámci aplikácie na tvorby ktorej sa budete podielať. Máte rozhľad v informačných technológiach z oblasti front-end a viete prísť s riešeniami ktoré vedú k uživateľsky priateľským aplikáciam. Tieto schopnosti sú reflektované Vašim záujmom kombinovania digitálnych technológií, vizuálneho designu vedúce k pohodlnému, čas a nervy šetriacemu použivateľskému rozhraniu.

Výsledkom Vašej práce bude funkčný a atraktívny systém pre našich uživateľov. Našej spoločnosti budete plnohodnotným spolupracovníkom, ktorý sa nebojí pýtať sa otázky, reflektovať na riešenia navrhnuté klientami v spolupráci s produktovým manažmentom a ostatnými spolupracovníkmi z technologického týmu našej spoločnosti.

Náplň Vašich pracovných dní

• Programovanie v markup jazykoch a front-end frameworkoch
• Implementovanie nových požiadaviek a opravovanie vzniknutých nedostatkov a chýb pri programovaní.
• Podporovanie a ďalšie rozvíjanie existujúcich softvérových riešení.
• vývoj nových softvérových vylepšení a špecifických aplikácií.
• Zabezpečovanie testovania funkčnosti softvéru, spätná kontrola odovzdanej práce.
• Spolupráca s konzultantmi, testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri navrhovaní a vyvíjaní nových softvérových aplikáci
• Analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov.
• Odovzdávanie vykonanej práce klientom/testerom na otestovanie.
• Odovzdávanie hotových softvérových aplikácií klientom, projektovému manažérovi.
• Vytváranie technickej dokumentácie k programom.
• Komunikácia s tímom na základe potrieb plánu priradeného projektu alebo zadania
• Práca s git repozitárom a následne informovanie riadenia produktu o stave zdrojového kódu.

Požadované skills a skúsenosti

• Minimálne 3-ročná skúsenosť z oblasti web developmentu, z toho aspoň 2 na pozícií
• Verbálna a písaná komunikácia v Slovenskom alebo Anglickom jazyku
• Preukázateľná skúsenosť z oblasti Front-end developmentu
• Skúsenosť z implementácie aplikácií za pomoci markup jazykov
• Programovanie v HTML5, CSS, Javascrip, Bootstrap, vítaná skúsenosť s frameworkami ako React, Vue alebo Angular,
• Znalosti z oblasti testovania webových aplikácií a debuggovania
• Rozhľad v procese celého web developmentu a deploymentu
• Skúsnosti s vývojom CMS systémov (Nice to have)

Motivácia

• Práca v inovatívnej spoločnosti orientovanej na pokrok
• Výplata min 1700€ v závislosti od skúsenosti uchadzača
• Možnosť práce z home office v závislosti od dohody
• Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby. Tvorba databázových systémov a webových stránok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4465442  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac