Systémový administrátor

STYRAX, a.s.

Místo práce
Zelený pruh 95/97, Praha 4-Braník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro pobočky v Praze, Brně, nebo Strakonicích hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Systémový administrátor na hlavní pracovní poměr.

Na čem u nás budete pracovat:
• Budete navrhovat řešení infrastruktury, implementovat řešení a zajišťovat provoz firemní infrastruktury i infrastruktury u našich zákazníků
• Budete se podílet na definování, testování a implementaci infrastruktury (servery, Storage, Backup, virtualizační platformy, kontejnery, OS)
• Budete se podílet na správě síťového propojení infrastruktury. Firewallů, VLAN, ipsec
• Dále na správě mnoha různých aplikací a systémů jako doménové nebo databázové servery, MS Exchange, Sharepoint a dalších
• Budete spravovat virtuální prostředí, servery, domény a politiky
• Budete zajišťovat bezproblémový chod pracovních stanic zaměstnanců, kde využíváme platformy Windows, MacOS a Linux
• Budete zpracovávat související dokumentaci
• Budete poskytovat konzultační služby jak interním uživatelům, tak zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáte:
• Budete pracovat v útulných kancelářích v příjemném kolektivu přátelských kolegů
• Za kvalitně odvedenou práci získáte odpovídající finanční ohodnocení
• Umožníme Vám odborné a jazykové vzdělávání
• Možnost přizpůsobit si pružnou pracovní dobu svým potřebám
• Získáte 5 týdnů zasloužené dovolené a 2 dny zdravotního volna
• Určitě využijete stravenky v hodnotě 120,- Kč
• Přispějeme Vám na penzijní a životní pojištění i na Vaše sportovní a kulturní vyžití (5 000,- Kč)
• Vybavíme Vás moderním mobilním telefonem s neomezeným voláním a s 10GB dat i pro soukromé použití
• K práci budete používat výkonný firemní notebook
• Pitný režim nepodceňujeme, proto jsou připraveny nápoje na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj)
• Máme zavedený motivující a jasný systém cílových prémií za realizované projekty
• Odměňujeme i za přeplnění plánu zisku naší společnosti v daném fiskálním roce
• Máte často nápady na nové aplikace, projekty, řešení? Potom se můžete zapojit do STYRAX Inkubátoru. V případě úspěchu nového projektu se o výnosy dělí naše společnost s tím, kdo s nápadem přišel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Potřebovat budete především:
• Znalosti a zkušenosti s instalací, správou a monitoringem HW (servery a disková pole Lenovo, Dell)
• Znalosti a zkušenosti s návrhem, instalací, správou a monitoringem virtualizačních platforem, (VMware, MS Azure), kontejnerových technologií (Docker, Kuberneties)
• Znalosti a zkušenosti s instalací, správou a monitoringem OS systémů MS Windows (stanice i servery), RHEL, CentOS, MacOS
• Zkušenosti se správou a monitoringem DB serverů (PostgreSQL, MS SQL, Informix)
• Znalosti a zkušenosti s instalací a správou dohledových systémů (Nagios, Centreon, OSSEC, Grafana)
• Znalosti a zkušenosti s automatizací (Jenkins, Ansible)
• Znalosti a zkušenosti s instalací, správou MS Active Directory a prostředků pro týmovou spolupráci (např. MS Sharepoint)
• Znalost síťových technologií a závislostí na okolní infrastruktuře
• Analytické myšlení za účelem efektivního řešení problémů a ladění výkonu infrastruktury
• Spoléhat budeme na vaši odpovědnost, proaktivní přístup a flexibilitu
• Bude se Vám hodit dřívější praxe na podobné pozici
• Budete potřebovat znalost anglického jazyka alespoň na úrovni umožňující plynulé studium dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost, zabývající se zejména vývojem softwaru. Naší doménou jsou řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka a tomu odpovídá i struktura dosavadních klientů, která jde od individuálních uživatelů, přes společnosti všech velikostí až po veřejnou a státní správu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3931612  Datum zveřejnění: 1.7.2020