Reagujte bez životopisu

Senior PHP Programátor / Programátorka

Sudolio a.s.

Miesto práce
Timravy 10, Banská Bystrica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 5 040 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si PHP programátor/ka so skúsenosťami a chcel/a by si pracovať na nových zaujímavých projektoch?

Staň sa súčasťou tímu Sudolia!

KOHO?
Sudolio a.s. je úspešná firma, ktorá sa zaoberá vývojom vlastných softvérových riešení pre medzinárodné spoločnosti.

KDE?
Ak túžiš objavovať krásy stredného Slovenska, tak toto je príležitosť práve pre teba!
Naše nové, moderné kancelárie sa nachádzajú v srdci Slovenska - v Banskej Bystrici, kde je množstvo možností ako sa outdoorovo vyžiť, načerpať energiu a zrelaxovať.
Ak ťa do Bystrice neťahá, nebudeme ťa nútiť, avšak niekedy nás budeš musieť navštíviť.

ČO?
V čom nám budeš pomáhať a aké úlohy budeš plniť:
- starostlivosť o existujúce aplikácie
- spolupráca s kolegami pri rozširovaní a vývoji nových riešení
- podieľanie sa na architektúre a riešení problémov
- písanie unit testov a technickej dokumentácie

AKO?
Projekty a prácu organizujeme cez Phabricator, ktorý nám umožňuje zamerať sa na všetky detaily vývoja. Zdrojáky ukladáme do GITu, úlohy zobrazujeme cez kanban a robíme aj vzájomné audity kódu, cez ktoré sa môžeme navzájom zdokonalovať. Máme vlastný build server, ktorý nám vytvára Docker obrazy použiteľné na vývoj a ostré nasadenie. Snažíme sa veci okolo vývoja zjednodušiť aby si sa každý mohol venovať tomu, čo ho baví.

PREČO Sudolio?
- máš možnosť robiť zmysluplnú prácu na projektoch pre medzinárodne pôsobiace spoločnosti
- užívaš si slobodu v smerovaní vývoja
- kompetitívne finančné ohodnotenie v segmente a bonusy za kvalitne odvedenú prácu
- možnosti pre dlhodobú spoluprácu formou HPP/ICO
- platené voľno a "sick days"
- dávame ti flexibilitu pracovného času
- home office, možnosť práce na diaľku
- u nás budeš používať najmodernejšie dostupné technológie
- snažíme sa zamestnancom prácu spríjemniť najviac ako vieme

A ČO EŠTE?
Je pre nás dôležitý tvoj rozvoj a vzdelávanie, a preto ti ponúkame:
- čas a priestor učiť sa novým veciam, v profesionálnom rozvoji sa môžeš spoľahnúť na našu podporu
- mesačný kredit na vzdelávanie, napr. anglický jazyk
- firemný notebook podľa tvojej preferencie (Linux, Mac)
- účasť na školeniach, konferenciách v SR a zahraničí

Nezabúdame na TÍMového ducha a pracovnú POHODU:
- organizujeme "teambuilding“ akcie doma a v zahraničí
- príjemné pracovné prostredie s možnostou relaxu (gauč, televízor, XBOX, atď.)

Ak máš záujem stať súčasťou nášho tímu, prosím pošli nám tvoj životopis a prípadne odkaz na Linkedin profil. Čo nás zaujíma, sú najmä tvoje realizované projekty a radi si pozrieme aj zdrojové kódy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, aplikovaná informatika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
JavaScript - Expert
MySQL - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Docker - Základy
Shell Scripting - Základy
Linux OS - Základy

Počet rokov praxe

4

- analytické myslenie a zodpovedný prístup
- zmysel pre detail a poriadok
- záujem rozvíjať sa a pracovať na sebe
- znalosť ďalších jazykov je výhodou

Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa venuje najmä vývoju vlastných SW riešení pre medzinárodnú klientelu. Okrem toho pracujeme aj na vlastných projektoch a skúšame nové startupy. Vytvárame rôznorodé aplikácie pre internet, mobilné zariadenia a IoT. V našich projektoch sa zameriavame na kvalitu kódu a precíznosť odvedenej práce. Pracujeme v menšom tíme vývojárov, kde si zakladáme na inovatívnosti, flexibilite a loajalite. Používame najmodernejšie dostupné technológie a dávame priestor na vlastnú seba-realizáciu. Ponúkame príjemné pracovné prostredie a férový prístup ku každému nášmu zamestnancovi.
ID: 4047692  Datum zveřejnění: 30.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac