Psychológ

Súkromné špecializované centrum poradenstva

Miesto práce
13. januára 716/23, Poltár, Slovensko
Termín nástupu
najneskôr od 01.05.2024
1 400 EUR/mesiac8 týždňov platenej dovolenky, príspevok na stravovanie, možnosť plateného vzdelávania, príplatky ku platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Psychologička - psychológ v školskom zariadení poradenstva a prevencie - špecializované centrum poradenstva a prevencie pre deti a žiakov s autizmom alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami. Odborná činnosť na úrovni samostatného odborného zamestnanca, diagnostika, terapia, poradenstvo pre deti, žiakov, študentov, osoby s autizmom alebo v kombinácií s iným ochorením.

Poskytnutie nadštandardných platových podmienok - po zapracovaní, príspevok na stravovanie, 8 týždňov dovolenky, možnosť zúčastňovať sa vzdelávania plateného zamestnávateľom, získanie skúseností a praxe v skúsenom kolektíve. Možnosť odborného rastu.

Uchádzačov voláme na osobný pohovor, možnosť v prvom kole aj on line. Požadujeme žiadosť, životopis s dokladom o ukončenom vzdelaní (kópia) a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

psychológ

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, empatia, prispôsobivosť, ochota prijímať nové výzvy, pružnosť a samostatnosť.

Súkromné školské zariadenie poradenstva a prevencie, zaradené v sieti škôl a školských zariadení Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Vzniklo transformáciou Súkromného centra špeciálno-pedagogického poradenstva, Ulica P. Rádayho 1857/2, Lučenec, nepretržitá činnosť od r. 2007. Špecializácia na problematiku detí, žiakov a osôb s autizmom alebo ďalšími pervazívnymi vývinovými poruchami. Poskytovanie komplexnej diagnostiky, poradenstva a terapie, vrátane ranej diagnostiky autizmu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4774217  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac