Kontrolór kvality, koordinátor - Maďarsko, Česká republika

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Plzenský kraj, Komárňansko-ostrihomská župa, Rábsko-mošonsko-šopronská župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov aj ženy, ktorí majú záujem pracovať na pozícii Kontrolór kvality / Koordinátor v automobilovom priemysle v Českej Republike a v Maďarsku.

Ponúkame:
• Čistú prácu v prestížnej, spoľahlivej nadnárodnej spoločnosti
• Nadštandardný plat 900 Eur/mesiac
• Plne hradené ubytovanie a zvozy na pracovisko
• Týždenné zálohy
• Preplatenie cestovných nákladov z SK do CZ/H
• Možnosť kariérneho rastu (vedúci zmeny, koordinátor)

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch od 9. do 17. hodiny na telefónne číslo: 0903 390 541 prípadne pošlite svoj životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• Dokončené aspoň základné vzdelanie
• Zodpovedný prístup k práci, precíznosť a spoľahlivosť
• Fyzická zdatnosť, manuálnu zručnosť, logické myslenie
• Ochotu pracovať na 3 nebo 4 zmeny
• Čistý register trestov
• Možnosť okamžitého nástupu

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Jakab
Tel.: 0903390541
E-mail: poslať životopis
ID: 3320129   Datum zveřejnění: 7.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   900