Kontrola kvality, operátor výroby automobilových dielu - 4,2 eur/hod.!

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov a ženy, ktorí majú záujem pracovať v automobilovom priemysle.

Ponúkame:
• čistú prácu v pretížnej, spoľahlivej nadnárodnej spoločnosti
• plat 4,20 €/ hod. čistého
• bonusy na základe zkuseností a odvedenej práce
• plne hradené ubytovanie a odvoz na pracovisko
• týždenné zálohy
• možnosť kariérneho rastu

Požadujeme:
• základnú schopnosť dorozumieť sa maďarsky
• dokončené aspoň základné vzdelanie
• zodpovedný prístup k práci, precíznosť a spoľahlivosť
• ochotu pracovať na 3 zmeny
• čistý register trestov
• možnosť okamžitého nástupu

Ponúkame volné pracovné pozicie v Maďarsku, Slovensku a Českej Republike.

V prípade otázok volajte PO – PIA od 9 do 17 hod. na tel. číslo +420 608 156 431
Svoje životopisy posielajte prostredníctvom formulára.

Možnosř výber z viacerých projektov v rámci Maďarska, Slovenska, Českej republiky a Nemecka podľa znalostí a zkúseností. Možnosť kariérného rastu, ubytování, bonusy atď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

ID: 3590494   Datum zveřejnění: 31.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   4,2