1 750 - 1 900 CZK

Pokojská s němčinou, od 1750€ hrubého

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do horských chat a penzionů přijmeme paní na pozici pokojská.
Náplní práce je úklid pokojů, převlékání postelí, praní, žehlení a jiné činnosti související s úklidem.

Požadujeme:

komunikativní úroveň němčiny
pečlivost, samostatnost, ochotu vycestovat na několik měsíců do zahraničí
Pokud mluvíš německy a nechybí Ti zkušenosti s prací pokojské, místo máš téměř jisté :) Jestliže si v úklidu věříš, máš v sobě smysl pro pořádek a rychle se učíš, můžeme to zkusit i bez praxe.

Nabízíme:

ubytování a strava zdarma
smlouva přímo s hotelem

Obsazujeme místa na letní sezónu, s nástupem zhruba v květnu. Pokud se chceš přidat, pošli nám svůj životopis v německém jazyce.

Budeme se těšit.

Informace o mzde

uvedeno v €, hrubá mzda

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pracovní agentura Sun Agency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví z oblastí Rakousko, Německo, Holandsko, nebo třeba Španělsko či Itálie. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, ubytování a strava je vždy zařízená a zdarma. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

SunAgency s.r.o
Prvního pluku 12
18200 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Katka Maťhová
Tel.: +420773001377
E-mail: poslat životopis
ID: 3692356   Datum zveřejnění: 12.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   uvedeno v €, hrubá mzda