1 000 - 1 500 CZK

Hledáme pokojské a uklízečky do hotelů v Německu, nástup ihned

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pokojské a uklízečky do hotelů v Německu!
Pokud máš zájem vycestovat a vydělat si peníze, toto je tvá šance.

Požadujeme:
- komunikativní němčina
- praxe v oboru, vyučení v oboru výhodou

V případě zájmu udělej registraci (kontaktní formulář) na našich stránkách, přilož životopis a taky tvůj možný datum odjezdu. Ozveme se ti.
Pokud si chceš prohlédnout všechny aktuální nabídky, mrkni na www.sunagency.cz.
Budeme se těšit!

Informace o mzde

uvedeno v € brutto, dle pozice

Zaměstnanecké výhody, benefity

strava a ubytování dle domluvy
smlouva přímo s hotelem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pracovní agentura Sun Agency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

SunAgency s.r.o
Prvního pluku 12
18200 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Katka Maťhová
Tel.: +420773001377
E-mail: poslat životopis
ID: 3730366   Datum zveřejnění: 2.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   uvedeno v € brutto, dle pozice