40 000 - 50 000 CZK

Kuchař/ka do hotelu ve Vídni

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Vídeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do krásného 3***hotelu a kongresového centra umístěném na klidném místě v západní části Vídně, 30 minut od centra města hledáme pracovníky do kuchyně.
Ubytování v samostatném pokoji přímo v hotelu či po dvou v ubytovně pro studenty a zaměstnance v těsné blízkosti hotelu.
K výplatě navíc 13. a 14. plat, možnost kariérního růstu.
V hotelu máme již jednoho českého kuchaře, který rád poskytne dobré reference.

V případě zájmu nám zašlete životopis, ozveme se Vám a popř. se domluvíme na termínu pohovoru.

Budeme se těšit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování i strava zcela zdarma
- dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního růstu
- 13. a 14. plat, dovolená atd.
- mzda s možností příplatků dle kvalifikace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Hotel*** a kongresové centrum ve Vídni s česko-rakouským kolektivem

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní agentura Sun Agency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

SunAgency s.r.o
Prvního pluku 12
18200 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Katka Maťhová
Tel.: +420730898528
E-mail: poslat životopis
ID: 3760386   Datum zveřejnění: 11.9.2019