Kuchaři do Rakouska a Německa

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do hotelů a horských chat po celém Rakousku a Německu hledáme kuchaře s nástupem ihned.
Spolupracujeme s menšími rodinnými podniky, ale i 4* luxusními hotely.

Zašlete nám svůj životopis a společně se domluvíme na tom, která lokalita a práce Vám bude sedět nejlépe, spoustu hotelů máme již ověřených od předchozích zaměstnanců.

Nabízíme pozice, kde je požadována němčina, máme ale také pár volných míst, kde jazyk není potřeba nebo Vám k práci postačí angličtina.

Přihlašte se včas.
Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování zdarma
- strava zdarma
- 13., 14. plat
- dlouhodobá nebo sezónní práce
- zajímavé výdělky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

SunAgency je společnost, která spolupracuje s hotely a horskými chatami v Německu a Rakousku. Na těchto pozicích máš zařízené ubytování i stravu a je možné zůstat v práci jen jednu sezónu, nebo ti najdeme zaměstnání na stálo.
Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SunAgency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví a sociálních služeb především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Více informací na našich stránkách www.sunagency.cz nebo www.pomahejstarsim.cz. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3760532  Datum zveřejnění: 16.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc