Číšník / servírka do Rakouska

GastroAgency s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 100 - 2 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obsluhu restaurace do rakouského hotelu. Mluvíte německy a rádi byste pracovali v Alpách několik měsíců nebo i déle?

Pak hledáme právě Vás! :)

Práci máme jak pro začátečníky v gastronomii, tak i profesionály.

Rakouská smlouva, strava a ubytování zdarma, 13. a 14. plat navíc.

Co je náplní Vaší práce:

obsluha hostů

přijímání objednávek

roznášení talířů a nápojů

práce s pokladním systémem

Co od Vás očekáváme:

komunikativní úroveň němčiny

příjemné vystupování

vyučení nebo alespoň krátká praxe v oboru a chuť na sobě pracovat

práce 5 - 6 dní v týdnu

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. Budeme vás kontaktovat ohledně dalších kroků.

Tip: Pokud chcete být mezi prvními, které budeme kontaktovat, doporučujeme se zaregistrovat přímo na našich webových stránkách https://www.sunagency.cz/

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

1700€ - 2100€ čistého

ubytování i strava zdarma

práce na sezónu nebo celoročně

smlouva přímo s hotelem

13. a 14. plat navíc

práce 5 - 6 dní v týdnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

GastroAgency je společnost, která spolupracuje s hotely a horskými chatami v Německu a Rakousku. Na těchto pozicích máš zařízené ubytování i stravu a je možné zůstat v práci jen jednu sezónu, nebo ti najdeme zaměstnání na stálo.
Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše agentura se sídlem v Praze již 6 let úspěšně spolupracuje s ověřenými hotely v zahraničí a vybírá pro tebe ta nejlepší práce z hotelnictví.
O tom, co si o nás myslí naši klienti, kteří přes nás vyjeli, se můžeš dočíst zde (zkopíruj odkaz do vyhledavače):

Pokud i ty chceš pomoci s nalezením vysněné práce, stačí se u nás registrovat.
O zbytek se postaráme my :)
Těšíme se na spolupráci!

www.sunagecy.cz
www.sunagency.sk

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4073382  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc