HR konzultant s němčinou

SunAgency s.r.o.

Místo práce
Prvního pluku, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícfixní složka + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého přátelského týmu v centru Prahy hledáme kolegu/kolegyni na pozici HR konzultant
Jsme česká agentura práce, která pomáhá lidem při hledání práce v hotelech v Německu a Rakousku. Na trhu působíme již 5 let a mezitím jsme pomohli již stovkám lidí najít vysněnou práci v zahraničí. Nyní hledáme nového kolegu/kolegyni, která by měla na starost budování vztahu se stávajícími hotely/zaměstnavateli a budování vztahů se stávajícími i novými klienty.
Co bude tvou náplní práce?
- každý den budeš využívat německý jazyk při komunikaci s partnerskými hotely,
- tvým úkolem bude s hotely komunikoval emailem i telefonicky ohledně volných pracovních pozic, přidávání volných pracovních pozic do systému a následně pro hotely vybírat vhodné zaměstnance z naší interní databáze. Pozice je zábavná a nenáročná pro člověka, který rád komunikuje v němčině.
- součástí práce je získávání referencí na naše zaměstnance a vyhledávání nových hotelů/ partnerů na základě dobrých referencí nebo aktivním oslovením.
- Výhodou je, pokud máš již zkušenosti z gastronomie nebo na podobné pozici, pokud nemáš, zaučíme
Koho si k nám představujeme?
- Pozitivně naladěný člověk, který rád komunikuje
- Německý jazyk na úrovni B2 a více
- Psaný projev v NJ i češtině bez chyb
- Zkušenost z gastronomie nebo práce v personální agentuře či na obchodní pozici výhodou

Co od tebe očekáváme?
Jsi člověk, který rád komunikuje? V němčině jsi jako ryba ve vodě? Jsi pozitivně naladěný se smyslem pro organizaci a pořádek? Máš obchodního ducha? Pokud jsi na většinu otázek odpověděl ano, máš velkou šanci na úspěch a získání práce, která ti bude zábavou.
Co nabízíme my?
• dlouhodobou spolupráci na HPP
• neformální pracovní prostředí o ca. 5ti zaměstnancích
• prostor pro vlastní iniciativu a nápady
• kancelář kousek od Florence s milými kolegyněmi
• komunikace v němčině na denní bázi
• fixní mzda + zajímavé provize
V případě zájmu nám zašli životopis nebo krátký dopis a v případě, že budeš splňovat naše podmínky, pozveme tě k nám na kávu/čaj.
Budeme se těšit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

SunAgency - práce v Rakousku a Německu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní agentura SunAgency pro tebe vybírá nejlepší práce z hotelnictví a sociálních služeb především z oblastí Rakousko a Německo. Stačí si jen vybrat. Podívej se na naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme volné pozice. Všechny naše pracovní pozice jsou na smlouvu přímo se zaměstnavatelem. Více informací na našich stránkách www.sunagency.cz nebo www.pomahejstarsim.cz. Budeme se těšit na naši spolupráci :)

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

SunAgency s.r.o
Prvního pluku 12
18200 Praha 8
ID: 4081875  Datum zveřejnění: 15.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc