Elektrikář

Sundyne spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Nových lázní 1222, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
48000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sundyne spol. s r.o., IČ 25439081
Pracoviště:U Nových lázní 1222/1, 415 01 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 48000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost Sundyne spol.s.r.o. zabývající se solární energií hledá do svého týmu elektrikáře. Jedná se o práci v zahraničí (Dubai - Spojené Arabské Emiráty).
Plat: do 48 tis. CZK {2000 USD}, plus 2% z vyjednaných zakázek
Požadujeme:
- odbornou způsobilost a adekvátní praxi
- organizační schopnosti - vůdčí osobnost
- schopnost pracovat v angličtině, včetně písemné komunikace (min. B1)
- předchozí zkušenost se solární energií výhodou
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou práci v oblasti instalace solárních zařízení v Dubaji
- příjemné pracovní prostředí
- adekvátní platové ohodnocení
- služební automobil a telefon
- ubytování v Dubaji hrazeno zaměstnavatelem
- dovolena: 30 dnů/rok, zaměstnavatel hradí jednu zpátečni letenku. V případě,že si dovolenou vybere napr. 2x po 14 dnech, musí si druhou letenku uhradit zaměstnanec sám.
V případě zájmu zasílat životopis na email [email protected]

Poslední změna:2016-11-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 10220080730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou