Výživový specialista /-tka, nutriční specialista /-ka, dietolog / dietoložka

SUNKINS a.s. (MPSV)

Místo práce
Dolní náměstí 20, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy (22650)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUNKINS a.s., IČ 27862267
Pracoviště:SUNKINS a.s. - Svět zdraví Opava, Dolní náměstí 20/6, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:minimálně SŠ vzdělání v oboru, VŠ výhodou, znalost a povědomí z oboru zdraví a dietologie, dobré prodejní, organizační a komunikační schopnosti, znalost PC, aktivita, samostatnost, flexibilita, loajalita, schopnost dovést klienta k cíli, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě, certifikát výživového poradce - výhodou, vhodné i pro absolventy.
Mzda od 20 000 - 40 000 Kč, typ pracovního vztahu dle domluvy - pracovní smlouva, DPP, DPČ, plný nebo zkrácený úvazek, pružná pracovní doba, nástup ihned, pracovitě: Dolní náměstí 20, Opava. Nabízíme: práce v dynamicky se rozvíjející franchisové divizi www.svet-zdravi.cz, příjemné pracovní prostředí, proškolení v systému od mateřské společnosti. Náplň práce: vedení poradenství v oblasti zdraví a úpravy váhy pro zajištěnou klientelu, průběžné rozvíjení prodejních a odborných znalostí a dovedností.
KO: Pardy Jiří, tel.: 775 798 077, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11368500784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC