Zodpovedný Farmaceut (Bratislava)

SUNLIGHT medical systems, s. r. o.

Lekáreň Sympatia, Pekná cesta 13, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
18.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa Zodpovedným farmaceutom v zabehnutej lekárni v mestskej časti Rača, Bratislava, ktorá obsluhuje a venuje sa svojím pacientom už niekoľko rokov.

Ako to vidia Vaši budúci kolegovia?

„Najväčší rozdiel je v prístupe, nie ste pod takým tlakom ako to je v najväčších sieťach lekární.“

„Ľudský prístup vedenia a férové fixné finančné ohodnotenie.“

- máte zodpovednosť za celkový chod lekárne
- poskytujete profesionálnu odbornú starostlivosť pacientom a zákazníkom
- máte na starosti expedíciu, administratívne činnosti pri fakturácii poisťovniam a stav skladu v
lekárni
- tiež pripravujete IPL (individuálne pripravovaných liečiv)
- spolupracujete s alianciou PLUS Lekáreň
- komunikujete so zástupcami farmaceutických firiem
- úzka spolupráca s internetovým portálom Pilulka.sk

- ľudsky riadená firma a viac „rodinný prístup“
- férová výška fixnej časti príjmu
- dobrá lokalita
- zázemie menšej až strednej siete úspešne prevádzkujúcej lekárne v SR už takmer 10 rokov

Informácie o výberovom konaní

- ste zodpovedný a samostatný človek
- máte schopnosť riadiť ľudí a kolegov
- máte vo veciach systém
- máte organizačné schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti sú prevádzky kamenných lekární, internetovej lekárne a zdravotného strediska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SUNLIGHT medical systems, s.r.o.
Kvačalova 53
82108 Bratislava
ID: 3275489   Datum zveřejnění: 1.1.2018