Data Analyst (BA/remote)

Surglogs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od teba očakávame:

Data Management

- zodpovednosť za integritu dát v oblastiach ako sales, customer success, finance a v marketingu
- práca s externými dodávateľmi a internými tímami na dizajnovaní a vyvíjaní revenue/business/data infraštruktúry
- vývoj procedúr pre zbieranie a analýzu dát
- tvorba jediného zdroju pravdy v dátach - rozhodnutia v našej firme robíme len na základe dát

Data Analysis

- staň sa “Data Business Partnerom”, ku ktorému pôjdu všetci interní stakeholderi po analýzu dát
- zbieraj dáta z rôznych interných a externých zdrojov a priprav analytické správy, ktoré nám pomôžu s rozhodovaním
- priprav rozpočty a prognózy
- komunikuj výsledky analýz a priprav odporúčania pre seniorný manažment
- vytvor reportovacie štruktúry a štatistické metódy pre analýzu trendov
- priprav a pošli denné, týždenné, mesačné a ad hoc reporty pre firemný manažment

Naše požiadavky

- chápanie kľúčových metrík v B2B SaaS a/alebo subscription business
- skúsenosti s analytickými nástrojmi ako Looker, Google Data Studio, Power BI, Excel, Tableau a CRM softvérmi (SalesForce, Hubspot a podobne)
- dôraz na detail a vynikajúce analytické zručnosti
- samostatnosť a schopnosť pracovať pod minimálnym dohľadom
- schopnosť riešiť komplikácie a robiť quality reviews
- schopnosť pracovať v rýchlom prostredí
- 3-5+ rokov skúseností, aspoň 2 roky z toho v technologickej firme. Alebo obdobná skúsenosť

Benefity a kultúra

Nebudujeme tímy, ale vytvárame priateľstvá a rodinu. V Surglogs je pre nás dôležitá kultúra, v ktorej majú šikovní ľudia dostatok príležitostí vyniknúť a posúvať svoju prácu na vyššiu úroveň – od testera po full stack developera. Záleží nám na tom, aby sme boli všetci spokojní, a preto každému ponúkame tieto benefity:

- možnosť pracovať na skutočný remote (kdekoľvek zo sveta)
- dlhodobá práca v úspešnom americko-slovenskom startupe
- možnosť pracovných ciest do USA
- konkurenčné finančné ohodnotenie
- program na získanie podielu v spoločnosti
- pravidelný príspevok na vzdelanie
- príspevok na voľnočasové aktivity
- priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Tableau - Mierne pokročilý
Looker - Mierne pokročilý
Google Datastudio - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Preferované

- skúsenosti v consultingu, investment bankingu alebo v korporátnych strategických rolách
- skúsenosť s ERP systémami (NetSuite, Intacct, MS Dynamics)
- skúsenosť v zdravotníctve

SurgLogs je medicínsky startup, ktorý pomáha zdravotníckym centrám v USA. Robíme tak prostredníctvom digitalizovania procesov a zefektívňovania správy ich zdravotníckych formulárov, spotreby liekov, manažovania pacientov či zamestnancov. V súčasnosti patrí medzi našich klientov približne 500 amerických nemocníc v 45 štátoch. https://surglogs.com/slovakia/
ID: 4192606  Datum zveřejnění: 2.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac