Asistent/ka expedice pro eshop a zákaznická podpora

Svět shopaholiků s.r.o.

Místo práce
Žižkova 89, Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zajímavou pracovní pozici, kde se snoubí práce na počítači s balením zásilek a komunikací se zákazníky.
Náplní vaší pracovní doby bude přijímání a zpracovávání objednávek, jejich balení, vybalování zboží a jeho kontrola, práce se zbožím na skladě, vystavování nových produktů na web, psaní popisků, komunikace se zákazníky telefonicky, e-mailem, ale i osobně u nás na výdejně.
Tato nabídka je ideální zejména pro ty, kteří hledají práci, která bude různorodá, a kde se nebudou nudit, ale naopak budou neustále aktivní.
Vyžadujeme velmi dobrou znalost práce na PC, pozitivní vztah k fyzické práci, přirozenou ochotu v péči o zákazníka, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost a stabilitu.
Nejedná se o práci na pár týdnů, ale o stálý dlouhodobý pracovní poměr.
Hledáme pozitivní nadšence, co chtějí práci, která je bude bavit. Na oplátku nabízíme zejména individuální přístup a snahu, aby v práci byli všichni spokojeni a stala se pro Vás příjemným místem a zázemím. Dbáme na to, aby se u nás pracovalo v přátelském kolektivu a pravidelně zvyšujeme finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový obchod s originálními dámskými doplňky. Sídlíme v Jihlavě. 10 let na trhu. Naším cílem je oživit Vaše šatníky za nízkou cenu.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3695178  Datum zveřejnění: 16.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 24 000 Kč/měsíc