Kuchár/ Kuchárka oddelenie liečebnej výživy a stravovania

Svet zdravia, a.s.

Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a.s Špitálska ul.č.2, 071 01 Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov (varia sa tri druhy diéty)
-zodpovednosť za dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za správne odobratie, uskladnenie a označenie vzoriek jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- práca (12 hodinové zmeny)
- skladovanie potravinárskych surovín
- výpomoc pri výrobe jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- riadi a oboznamuje sa pravidelne s HACCP

Práca v rozrastajúcom sa kolektíve, v novo zrekonštruovanej kuchyni vybavenej najmodernejšími technológiami.
Naším cieľom je zabezpečiť zamestnancom osobný a profesionálny rast
Sme pripravení k individuálnemu ohodnoteniu nadštandardných výkonov
našich zamestnancov.
Sme otvorení novým víziám a myšlienkam, ktoré prinesú pozitívnu zmenu pre našich pacientov
Našim zamestnancom ponúkame rôzne druhy zamestnaneckých Benefitov formou vernostných kariet a ďalších aktivít.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (zbývá ještě 6 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax vo väčších jedálenských prevádzkach výhodou
zmysel pre detail
ochota učiť sa nové veci
starostlivosť, zodpovednosť, komunikácia, samostatnosť, aktívny prístup

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme šestnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava, Office: Trade Center, ul. Trieda SNP 37/395
040 11 Košice
ID: 3157426   Datum zveřejnění: 11.8.2017