Lekár - Špecializácia v odbore gynekológia

Penta Hospitals SK, a. s.

Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
• Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu
• Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení

Jednorázový náborový príspevok k platu 2 000€

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3200662  Datum zveřejnění: 28.9.2017