Pomocný pracovník v zdravotníckom zariadení / Sanitár

Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Veľkoblahovská cesta 23, 929 01 Dunajská Streda, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480€ + SLUžBY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Doprovod a prenášanie chorých so zdravotnou dokumentáciou na odborné vyšetrenia,
- Výkon mechanickej očisty, dezinfekcie pomôcok, prístrojov a zariadení na oddelení
- Triedenie a odnášanie biologického materiálu do príslušných laboratórií a prinášanie výsledkov,
- Donášanie stravy z kuchyne, jej podávanie pacientom
- Starostlivosť o čistotu v kuchynke, umývanie, dezinfikovanie a sterilizácia kuchynského riadu,
- Pomocné práce pri príprave zdravotníckeho materiálu a pomôcok
- Asistencia pri polohovaní pacienta,
- Starostlivosť o hygienu prostredia chorého
- Pomocné práce pri príjme a prepúšťaní pacienta (uloženie a výdaj osobných zvrškov pacienta),
- Dodržiava mlčanlivosť a ochranu osobných údajov
- Dodržiava zásady BOZP a PO, Pracovný poriadok, interné smernice vzťahujúce sa na prácu, ktorú vykonáva
- Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim
- Dbá o ochranu majetku spoločnosti, riadne hospodári s prostriedkami, ktoré mu boli zverené zamestnávateľom
- Vytvára priaznivé podmienky pre spoluprácu v kolektíve
- Vykonáva ďalšie činnosti podľa nariadení a príkazov svojich nadriadených v rámci dohodnutej pracovnej náplne, pričom v rozsahu nevyhnutnom pre zabezpečenie potrieb a úloh zamestnávateľa, zamestnanec plní pracovné úlohy v rámci dohodnutej pracovnej náplne tiež na inom oddelení zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Znalosť maďarského jazyka potrebná

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kubicová
E-mail: poslať životopis
ID: 3270242   Datum zveřejnění: 18.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   480€ + SLUžBY