Řidič mezinárodní kamionové dopravy

SÝKORA - Transport s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
od 20 000,00Kč + tuzemské, zahraniční stravné + kapesné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řidič mezinárodní kamionové dopravy, vozidlo FH 500 EURO6 + návěs Schmitz, pravidelné přepravy CZ - Itálie -CZ. Víkendy většinou jeden měsíčně v práci, nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

měsíční prémie, vánoční prémie, dovolená + 5 dnů, pojištění odpovědnosti za škodu hrazené zaměstnavatelem, k dispozici mobilní telefon s daty v zahraničí, dle potřeby k dispozici firemní osobní vozidlo, příspěvek na PHM. Po zkušební době možnost bezúročné půjčky. Mzda dle požadavků zálohově každý týden.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

profesní průkaz + platná školení, karta do digitálního tachografu, platná lékařská vyšetření. Požadujeme dodržování AETR, zkušenost jako řidič MKD, zodpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme menší dopravní společnost v Brně. Na trhu fungujeme již téměř 10let. K dnešnímu dni disponujeme 12ti nákladními vozidly a do svých řad hledáme nové řidiče jak na mezinárodní, tak tuzemskou dopravu. Jezdíme většinou stabilní práci do Itálie, víkendy dle dohody volné, či jeden max. dva v měsíci. Již několik let máme stále jádro cca 9 dobrých řidičů, kteří jsou u nás spokojení, vozový park však stále rozšiřujeme, proto hledáme řidiče nové a stejně spolehlivé, které aspoň trochu práce řidiče kamionu baví a naplňuje. Já sám, jako majitel společnosti jsem začínal jako řidič. Praxi v dopravě mám 25 roků, s každým svým zaměstnancem se znám osobně, jsem každý den v práci a stále k dispozici na telefonu pro všechny svoje lidi. Vím o každém kilometrů svého řidiče, každodenně řeším jejich radosti i starosti. Mzdy všech svých řidičů si řeším sám, odměny dávám dle odvedené práce a spokojenosti. Zastávám pravidlo, že spokojenost musí být na obou stranách. Každý víkend si osobně kontroluji vozidla, zajišťuji servis a údržbu, aby si řidič o víkendu odpočinul, pokud chce řidič udělat na autě něco navíc, rád to přivítám a také mu za to náležitě zaplatím. V mojí společnosti řidiči na MKD najezdí cca 12 000km a celková mzda v čistém je 39 000,00 - 43 000,00Kč (podotýkám, že v hrubém je to přes 50 000,00Kč)
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte přímo mne ... René Sýkora tel:722939922 [email protected]

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

SÝKORA - Transport s.r.o.
Kšírova 701/255
61900 Brno
http://www.sykora-transport.cz
ID: 3487183   Datum zveřejnění: 7.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 20 000,00Kč + tuzemské, zahraniční stravné + kapesné