Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Konzultant/-ka značkové prodejny
Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (52499)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:T-Mobile Czech Republic a.s., IČ 64949681
Pracoviště:T-Mobile Czech Republic a.s. - prodejna v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17500 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Poznámka k volnému místu:KONZULTANT/-KA ZNAČKOVÉ PRODEJNY
- PP na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, nástup od 1. 5. 2016, dělené směny
- Popis práce:
Denním chlebem konzultantů/konzultantek na našich značkových prodejnách je aktivní prodej ve smyslu zjišťování potřeb zákazníků a hledání optimálního řešení. Důležitá je pro nás spokojenost, proto o naše zákazníky pečujeme a pomáháme jim s jejich požadavky. Aby na nás bylo spolehnutí, neobejde se práce konzultanta/konzultantky prodeje bez běžné administrativy.
Nabízíme příležitost využít obchodního ducha a možnost ovlivnit si tak z velké části svůj výdělek díky variabilní složce bez horního omezení. Pravidelně budeme pečovat o Váš rozvoj a zdokonalovat Vaše dovednosti.
Zázemí stabilní společnosti jedničky na trhu Vám zajistí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, pravidelné motivační soutěže s luxusními výhrami a cenné pracovní zkušenosti. Pokud se o práci na značkové prodejně chcete dozvědět víc, mrkněte na www.t-mobile.cz/klofnijob Řekněte nám o sobě více v motivačním dopise.
- Co u Vás hledáme: chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi; drive, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha; lásku k technologiím a novinkám; komunikativnost; znalost práce na PC; středoškolské vzdělání
- Co nabízíme: týden dovolené navíc; 2 dny osobního volna; výběr služebního telefonu ze současných novinek na trhu, zaměstnanecký tarif za hubičku; stravenky; nadstandardní zdravotní péči; slevu na služby T-Mobile a zboží desítek našich partnerů; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; možnost flexibilních směn; zaměstnanecké výhody v systému Cafeterie (10 000,- Kč na rok u plného úvazku po 6 měsících); penzijní připojištění (1,5 % po roce u nás)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- Vaše CV zasílejte na mail denisa.jurikova@motivp.com (pí. Juříková)
 
Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11530810787
 

ID: 2752061   Datum zveřejnění: 6.10.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.