Pracovník call centra

T.S.BOHEMIA a.s. (MPSV)

Místo práce
Sladovní 103, 1 2 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odbytoví agenti (33311)

Pracoviště a kontakty

Firma:T.S.BOHEMIA a.s., IČ 62304381
Pracoviště:Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
• Aktivní komunikace se zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
• Pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců.
• Aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením.
• Odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků.
• Aktivní spolupráce s oddělením technické podpory.
Požadujeme:
• Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod.
• Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost.
• Dobré komunikační dovednosti a mít „obchodního ducha“.
• Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
• Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů.
• Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
• Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v mladém kolektivu.
• Silné zázemí prosperující ryze české firmy.
• Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství.
• Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu.
• Kompletní zaškolení na pracovní pozici.
• Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment.
• Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení.
• Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.
• Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11538230705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou