Reagujte bez životopisu

Topič

Talentinno s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha a údržba plynových kotelen a výměníkových stanic
- kontrola tepelných křivek
- hlášení poruch

Základní požadavky:
- Instalatérské a zámečnické dovednosti
- Samostatnost a flexibilita
- Bezkonfliktnost
- Řidičský průkaz B
- Výhodou bydliště Praha plus dostupné okolí
- Průkaz (parní kotle, provoz parních kotlů)
- 4. třída - parní kotle se jmenovitým množstvím vyráběné páry do 8 t/h (včetně)

- 3. třída - horkovodní kotle s tepelným výkonem nad 5,8 MW do 35 MW (včetně)

- 4. třída – horkovodní kotle s tepelným výkonem do 5,8MW (včetně) a všechny ostatní kotle kapalinové

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí zavedené a prosperující firmy
- Hlavní pracovní poměr
- Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality odvedené práce až do výše 25 % základního platu.
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Systém benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, sick days, věrnostní odměny, 13. Plat, 9 000 Kč na dovolenou)
- Nástup IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

V naší společnosti sdílí všichni zaměstnanci čtyři základní hodnoty. Tyto hodnoty tvoří kořeny naší podnikové kultury: důvěra, touha vítězit, svoboda k činům a soudržnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura
ID: 3974603  Datum zveřejnění: 25.9.2020