Specialista klientské péče online

Talentinno s.r.o.

Místo práce
Ostrava-Vítkovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsícfixní plat + systém osobních odměn za uzavřené případy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte výborné komunikační schopnosti a máte praxi v zákaznickém/klientském servisu, sales nebo třeba i pojišťovnictví/bankovnictví?

Pak je to příležitost pro Vás!

Hledáme zkušené pracovníky zejména z oblasti pojišťovnictví a bankovnictví do start-up společnosti s moderním způsobem zprostředkování pojistných produktů. Klienti si sami vytvářejí poptávku po tom, co aktuálně potřebují přes online srovnávač. Nejedná se tedy o aktivní oslovování zákazníků! Klienty budete mít přiděleny.

Nabízíme práci na HPP s fixním platem a provizním systémem. Po zaškolení na nově vznikající pobočce v Ostravě máte možnost práce na home office.

Nabízíme:

- smlouva na HPP na dobu neurčitou (možnost zkráceného úvazku)
- fixní plat + provize za uzavřené smlouvy
- Stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den
- možnost práce na home office po zaškolení
- prohloubení praxe v komunikaci s klienty
- možnost podílet se na budování start-up firmy, která má potenciál růst

Požadujeme:

- komunikační schopnosti na vysoké úrovni
- praxi v oboru pojišťovnictví / bankovnictví, případně přímého prodeje, prodeje po telefonu, případně praxí ze zákaznického servisu (např. u tel. operátorů) PODMÍNKOU!
- středoškolské vzdělání S MATURITOU podmínkou!
- možnost zúčastnit se školení v Ostravě (všední dny 9-17)

Jak bude vypadat Váš pracovní den:

- budete komunikovat s klienty, kteří projevili zájem o naše služby přes online aplikaci nebo web
- vyřizování komunikace s klienty po telefonu a přes e-mail
- součástí je telefonická konzultace dotazů od klientů a identifikace jejich potřeb
- máte za úkol přípravu nabídek k existujícím smlouvám
- zodpovídáte za administrativu spojenou s péčí o klientské portfolio

Pokud si myslíte, že jste tím, koho hledáme nebo máte nějaký dotaz, dejte nám vědět a domluvíme se na krátkém hovoru, kde si řekneme více.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Mladá start-up společnost působící v oblasti pojišťovnictví s moderním přístup k řešení klientských požadavků. Společnost využívá online srovnávače produktů, což je oblíbeným nástrojem pro klienty. Klienti tedy sami oslovují společnost se svými požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Zákaznická/klientská péče, pojišťovnictví, bankovnictví, obchodní činnost, telesales, telemarketing

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura
ID: 3999875  Datum zveřejnění: 13.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc