Pracovník komunikace se zákazníky v Řecku!

Talentinno s.r.o.

Místo práce
Athens, Řecko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonický a elektronický kontakt s ČESKY hovořícími zákazníky
- každodenní práce s PC
- školení, při kterém dostanete všechny potřebné informace a dovednosti k práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- získáte podporu v začátku - relokační balíček (letenka, 3 týdny ubytování v hotelu, poté Vám najdeme bydlení)
- dostanete plat složený z fixní částky a pravidelných měsíčních bonusů
- smlouvu na HPP
- v průběhu roku také 13. a 14. plat
- budete pracovat ve společnosti s moderními prostorami, které se nachazí bezprostředně u moře
- zdokonalíte své jazykové schopnosti (kurzy řečtiny zdarma)
- získáte také bonusy za věrnost i za doporučení nového člena týmu
- občerstvení na pracovišti, kafeterie
- firemní akce (party na pláži, výlety, lyžování v Řecku, sportovní turnaje ve fotbale a tenisu) a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Mezinárodní společnost s pobočkami po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- umíte anglicky minimálně na úrovni B2/C1 (interní jazyk ve společnosti)
- máte dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura
ID: 4077895  Datum zveřejnění: 10.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc