Specialista klientské péče (online pojištění) Home office

Talentinno s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícfixní plat + provizní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z oboru pojišťovnictví a hledáte práci, kterou můžete dělat z domova?

Hledáme nové členy do týmu klientské péče v mladé start-up společnosti v Ostravě. Kontakt s klienty probíhá pouze po telefonu nebo online.

Nabízíme práci pojišťovacího konzultanta na HPP s fixním platem a provizní složkou. Po několikatýdenním zaškolení v Ostravě a získání nezbytného certifikátu ČNB nabízíme možnost práce z domova.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
- budete v telefonickém a online kontaktu s klienty, kteří projevili zájem o naše služby přes bezplatný webový srovnavač pojistných smluv. Nejedná se tedy o oslovování náhodných kontaktů a nemusíte si hledat vlastní klienty.
- budete navrhovat a vysvětlovat klientům optimální řešení a uzavírat s nimi nové smlouvy
- postaráte se o administraci v našem systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na HPP na dobu neurčitou
- fixní plat + osobní ohodnocení v provizním systému
- stravenky v hodnotě 120 Kč na každý pracovní den
- kompletní zaškolení včetně získání nezbytných zkoušek ČNB
- neformální prostředí v dynamické společnosti
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
- po zaškolení možnost práce z domova

Informace o náboru

V případě, že poptáváte práci z domova, jsou nezbytné zkušenosti z oboru pojišťovnictví, finančnictví nebo bankovnictví. Pokud máte navíc již platný certifikát ČNB (pojištění vozidel nebo životní pojištění), získáte jednorázový finanční bonus a zkrácené školení.

Pokud si myslíte, že jste tím koho hledáme, pošlete nám prosím Váš životopis a domluvíme se na pohovoru, kde si řekneme více informací. Budeme se na Vás těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Mladá a rychle se rozvíjející společnost v oblasti insurtech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

finance, pojišťovnictví, bankovnictví, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
- zkušenosti z pojišťovnictví, finančnictví nebo bankovnictví jsou podmínkou pro home office
- středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou
- čistý trestní rejstřík je podmínkou
- podmínkou je, že proti Vám není vedena insolvence
- aktuálně platný certifikát ČNB na pojištění vozidel a/nebo životní pojištění je velkou výhodou (včetně získání jednorázového finančního bonusu), je ho ale možné doplnit i přímo v rámci školení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura
ID: 4106053  Datum zveřejnění: 18.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc