Predĺžte si leto v slnečnom Grécku! Letenky zdarma. Špecialista podpory zákazníkov

Talentinno s.r.o.

Miesto práce
Athens, Greece
Od 1 200 EUR/mesiacpravidelné mesačné bonusy, 13. a 14. plat, príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v spoločnosti, ktorá opätovne získala ocenenie za najlepšie pracovisko v Grécku!

Táto práca je vhodná ako napr. ako prestávka medzi štúdiom (gap year), ale aj ako štart novej kariéry.

Zvládnete komunikovať v angličtine?

Tak si otvorte dvere do sveta práve s nami❗Pracujte v GRÉCKU pre medzinárodnú spoločnosť, ktorej zamestnanci hovoria viac ako 40 jazykmi.

Môžete pracovať pre klientov ako Pandora, Canon, Netflix, Microsoft, Volkswagen alebo Audi.

Vaša náplň práce:

☑️ Komunikácia a podpora (telefón, mail, chat) zákazníkov v SLOVENČINE!
☑️ Administratíva (spracovanie dotazov a ich evidencia)

Čo získate?

☑️ LETENKY ZDARMA
☑️ plat pozostávajúci z fixnej čiastky a pravidelných mesačných bonusov
☑️ 13. a 14. plat v priebehu roka
☑️ relokačný balíček (letenka do Grécka, krátkodobé ubytovanie v hoteli, pomoc pri hľadaní trvalého ubytovania a vybavovaní potrebných dokumentov, daní a otvorenia bankového účtu)
☑️ bezplatné kurzy gréčtiny
☑️ nadštandardné súkromné zdravotné poistenie vrátane firemného lekára
☑️ antistresové programy (dôraz na duševnú pohodu zamestnancov), rôzne charitatívne podujatia a fun festivaly
☑️ rozvojové a vzdelávacie programy
☑️ možnosť rýchleho kariérneho rastu
☑️ občerstvenie na pracovisku, v kafeterii

Čo potrebujeme?

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- znalosť angličtiny na úrovni B2+
- spolupráca trvajúca aspoň 6 mesiacov
Skúsenosti nie sú potrebné, všetko vás naučíme!

Životné náklady v Grécku sú jedny z najnižších v Európe. Vďaka tomu je Grécko obľúbenou destináciou pre cudzincov.

❗Pošlite nám Svoje CV❗

Ak Váš láka zažiť nové dobrodružstvo či získať cenné zahraničné skúsenosti, neváhajte nám poslať svoj životopis!

Naši recruiteri Vám budú k dispozícii v priebehu celého prijímacieho konania. :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Pracujte v Grécku pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a ktorá minulý rok už po niekoľkýkrát získala ocenenie za najlepšie pracovisko v Grécku, kde sa zamestnanci môžu tešiť z inkluzívneho, multikultúrneho a dynamického prostredia s možnosťou rýchleho rozvoja svojej kariéry. Spoločnosť taktiež spolupracuje s mnohými dobre známymi nadnárodnými spoločnosťami a svetovými značkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nadšenie pre komunikáciu so zákazníkmi
• Žiadne predchádzajúce skúsenosti so zákazníckym servisom však nie sú nutné - spoločnosť Vás všetko zaučí v rámci úvodného plateného tréningu

Personálna agentura
ID: 4435187  Datum zveřejnění: 29.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac