Umíte to s elektronikou? Pojďte to s námi rozbalit! (Elektronik)

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

→ Budete analyzovat HW u reklamovaných produktů jako jsou např. autorádia, navigace, multimediální systémy aj..
→ Následně vše zpracujete v dokumentaci a podáte výsledné řešení.
→ Při řešení reklamací spolupracujete s dalšími kolegy a zjišťujete kořenové příčiny závad - velmi úzká komunikace s oddělením kvality.
→ Během analýzy se poradíte s vývojovým oddělením, ale i vy jste jejich podporou.
→ Zákazníci jsou automobilky z celého světa, ať už je to BMW, Ford, Škoda Auto aj..

Zaměstnanecké výhody, benefity

→ Setkáte se s nejmodernějšími produkty vozidlové elektroniky.
→ Děláte práci, která vás baví a my vás v tom rádi podpoříme a posuneme dál.
→ Denně využijete angličtinu, takže si udržujete cizí jazyk stabilně.
→ Váš profesní posun je důležitý, proto můžete absolvovat různá interní školení po odborné či technické stránce. Samozřejmostí jsou i měkké dovednosti pro osobnostní růst.

→ Širokou škálu benefitů (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijko, slevové programy, 13. plat a další).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je velmi známá automotive společnost, která se specializuje na výrobu interiérové vozidlové elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Umíte číst v technické dokumentaci
- Baví vás rozebírání elektroniky, práce s deskami plošných spojů, osazování, pájení atd.
- Zvládnete alespoň základní komunikaci v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3118079  Datum zveřejnění: 3.5.2018