Vývojový konstruktér zdravotní techniky (okr. Kladno)

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete pracovat na vývojových projektech pro zákazníky z celého světa - návrh komplexního konstrukčního řešení pro oblast gynekologie, porodnictví a zdravotnictví celkově.
- Jako senior budete koučem a mentorem pro juniory.
- Čeká Vás spolupráce v 15členném týmu zkušených konstruktérů, od kterých můžete čekat veškerou podporu. Součástí týmu budou také kolegové z výroby - technologové, prototypová dílna, konstruktéři ze zahraničí.
- Dostanete se k vývoji zcela nového produktu nebo nových face-liftů stávajících produktů.
- Nedílnou součástí Vaší práce bude tvorba konstrukční dokumentace a její průběžná aktualizace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Širokou škálu benefitů (6 týdnů dovolené, stravování, flexibilní pracovní doba, kafetérie, sport zdarma, podpora jazykového vzdělávání, příspěvek na penzijko, sickday, 13. plat a další)
- Možnost Home Office dle domluvy s manažerem
- Práce na projektech, které mají velký dopad na kvalitu zdravotnictví a společnost celkově.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti v konstrukci, min. 5 let
Znalost 3D CAD programu (SolidEdge výhodou)
- Komunikativní angličtinu (středně pokročilá úroveň - B2)
- Kreativitu, technické myšlení, smysl pro detail, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3487343  Datum zveřejnění: 7.9.2018