Osobní bankéř zaměřený na hypoteční úvěry

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co k nám láká nové kolegy?

-Mají potenciál, jsou komunikativní a chtějí toho využít
-Vidí možnost reálného kariérního růstu
-Mohou si ovlivnit výši své mzdy, přitom mít jistotu měsíční výplaty
-Stanou se specialisty na komunikaci s lidmi i bankovním světem
-Soutěže o hodnotné ceny (např. mobilní telefon, tablet...)
-Uplatní teoretické znalosti ze střední nebo vysoké školy v reálném svět

Co k nám láká klienty?

-Produkty odpovídající moderní době
-Profesionální bankéři s lidským přístupem
-Společný cíl – najít to nejlepší řešení pro jejich finance
-Inovace – nestojíme na místě

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Chápeme potřebu odpočinku a nabízíme zaměstnancům 5 týdnů dovolené a nebojíme se sickdays
-Odměnu formou fixní mzdy a čtvrtletních bonusů
-Možnost využít zvýhodněné produkty banky
-Slevy u firemních partnerů a program cafeterie – aneb, když chceš jít do kina nebo do -sauny
-Bankéřem to nekončí – ukaž co v tobě je na mezinárodních talentových programech, školeních a workshopech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Mezinárodní bankovní skupina. Zavedená banka na českém trhu hledající nového kolegu na pobočku do Klatov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3519453  Datum zveřejnění: 18.10.2018