Produktový Manažer / Technical Product Manager

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Kladno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

Budete se starat o svěřené portfolio produktů z technického pohledu. Budete se o produkty starat v rámci celého životního cyklu. Od definice a implementace produktové strategie, přes definování cenové strategie, spolupráci na marketingu a prezentaci produktů, po sbírání zpětné vazby od zákazníků (využitelné ke spolupráci s vývojem nových produktů). Součástí pracovní pozice je denní komunikace v anglickém jazyce (s nadřízeným i kolegy) i cestování včetně zahraničních cest.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám na oplátku nabídneme?

Širokou škálu benefitů (6 týdnů dovolené, stravování, flexibilní pracovní doba, kafetérie, podpora sportovních aktivit, podpora jazykového vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, sickday, 13. plat a další)
Prostor pro inovace a odborný rozvoj, různorodou pracovní náplň
Možnost pracovat na home-office (odhadem 1x týdně)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů v oblasti zdravotnictví hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co na tuto pracovní pozici potřebujete?

Zkušenosti z obdobně zaměřené pozice alespoň 5 let
Vzdělání technického zaměření, nebo elektra.
Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2; znalost českého jazyka
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3623729  Datum zveřejnění: 18.3.2019